Andrzej Wasilkiewicz rocznik '79  - fotograf muzyczny, specjalizujący się w dostarczaniu fotografii prasie/mediom, muzykom i zespołom, organizatorom ich partnerom oraz obiektom i festiwalom. Specjalizuje się szczególnie w zdjęciach koncertowych i festiwalowych. Fotografuję również architekturę, event'y i wydarzenia kulturalne oraz tematy związane z  dokumentem społecznym oraz reportażem. Moje zdjęcia publikowane są w portalach radiowych, gazetach i czasopismach o tematyce muzycznej.
Współpracuję z agencjami fotograficznymi Reporter Poland, East News oraz BEWphoto, dla Filmoteki Narodowej w Warszawie dokumentowałem realizację projektu Nitrofilm. Jestem członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej. 
Fotografia to pasja, zdjęciami zajmuje się ponad 20 lat, przeszedłem płynnie z analogowej fotografii i kolor korekcji pod powiększalnikiem do cyfrowego obrazu, obecnie dokumentuję koncerty, plany zdjęciowe/filmowe, realizuję wszelkiego rodzaju making off foto/video. 
Filmuję, montuję, odnajduję satysfakcję w koloryzacji i compositingu.
Realizuję nagrania filmowe o szerokiej tematyce od filmów kulinarnych, przez nagrania koncertów muzyki poważnej, videoclipy, prezentacje, teasery, animacje pod socialmedia, pracuję w FCP oraz Motion, w razie potrzeby pracuję w Adobe Premier lub DaVinci Resolve.
Na codzień odpowiadam za wypożyczalnię sprzętu fotograficznego i filmowego w Fotoforma, jako specjalista sprzedaży rozwiązań fotograficznych i filmowych w salonie Fotoforma w Warszawie.
Jestem zorientowany różne trędy w fotografii i rejestracji obrazu filmowego oraz dźwięku, intuicyjne odnajduję się w cyfrowej rzeczywistość pracy fotografa czy filmowca, w studio czy plenerze, jestem na bieżąco w cyfrowym obrazowaniu, jak i przetwarzaniu treści i danych video.
Grasz lub organizujesz koncert, zapraszam do kontaktu!

fot. Adam Kowalczyk
Andrzej Wasilkiewicz    
info[@]kaziq.com 
+48/66 813 99 70
Back to Top