Czy zespół/artysta może wykorzystać zdjęcia?
TAK, ale z ograniczeniami: Jeśli chcesz wykorzystać nasze obrazy w niskiej rozdzielczości na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych, w porządku. Po prostu wyślij do mnie wiadomość e-mail, bym wiedział gdzie będą publikowane z moim imieniem i nazwiskiem. 
Inne publiczne lub komercyjne wykorzystanie moich zdjęć jest niedozwolone bezpłatnie. W sprawie cen i warunków proszę o kontakt. 
Ile kosztuje zdjęcie?
Zależy to głównie od rodzaju użytkowania. Jeśli podoba Ci się jedno (lub więcej) z moich zdjęć, skontaktuj się i poprosić o wycenę.
Czy zespół/koncert/festiwal może mnie wynająć?
TAK, w zależności od wielkości koncertu/festiwalu, mogę przyjść na Twoje wydarzenie sam lub z kilkoma fotografami i sfotografować Twoje wydarzenie 
z fosy, sceny, publiczności jak i za kulisami, tak jak chcesz. Zespół musi zapewnić niezbędne zezwolenia (photopass/przepustka na wszystkie strefy itp.).
Jakie inne usługi świadczę?
Filmowanie, montaż video oraz fotografia z tras koncertowych. 
Ty grasz, a ja to uchwycę!
Andrzej Wasilkiewicz rocznik '79  - fotograf muzyczny, specjalizujący się w dostarczaniu fotografii prasie/mediom, muzykom i zespołom, organizatorom ich partnerom oraz obiektom i festiwalom. Specjalizuje się szczególnie w zdjęciach koncertowych i festiwalowych. Fotografuję również architekturę, event'y i wydarzenia kulturalne oraz tematy związane z  dokumentem społecznym oraz reportażem. Moje zdjęcia publikowane są w portalach radiowych, gazetach i czasopismach o tematyce muzycznej.
Współpracuję z agencjami fotograficznymi Reporter Poland, East News oraz BEWphoto, dla Filmoteki Narodowej w Warszawie dokumentowałem realizację projektu Nitrofilm. Jestem członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej. 
Fotografia to pasja, zdjęciami zajmuje się ponad 20 lat, przeszedłem płynnie z analogowej fotografii i kolor korekcji pod powiększalnikiem do cyfrowego obrazu, obecnie dokumentuję koncerty, plany zdjęciowe/filmowe, realizuję wszelkiego rodzaju making off foto/video. 
Filmuję, montuję, odnajduję satysfakcję w koloryzacji i compositingu.
Realizuję nagrania filmowe o szerokiej tematyce od filmów kulinarnych, przez nagrania koncertów muzyki poważnej, videoclipy, prezentacje, teasery, animacje pod socialmedia, pracuję w FCP oraz Motion, w razie potrzeby pracuję w Adobe Premier lub DaVinci Resolve.
Jestem specjalistą sprzedaży rozwiązań fotograficznych i filmowych w salonie Fotoforma. 
Jestem zorientowany różne trędy w fotografii i rejestracji obrazu filmowego oraz dźwięku, intuicyjne odnajduję się w cyfrowej rzeczywistość pracy fotografa czy filmowca, w studio czy plenerze, jestem na bieżąco w cyfrowym obrazowaniu, jak i przetwarzaniu treści i danych video.
Grasz lub organizujesz koncert, zapraszam do kontaktu!

fot. Adam Kowalczyk
Andrzej Wasilkiewicz    
info[@]kaziq.com 
+48/66 813 99 70
Back to Top